BEST IN ENGLISH – OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

Na konci listopadu třicet vybraných žáků ze všech tříd vyššího gymnázia soutěžilo samo za sebe, přičemž výsledky deseti nejlepších řešitelů byly započítávány do celkového pořadí škol.

Naše škola se umístila 140. ze 624 (v rámci světa), což pro nás znamená 5. místo v kraji. Naši školu reprezentovali tito žáci: Andrea Grunová (2. ročník), Radek Frühauf (kvinta), Zuzana Havránková (3. ročník), Adéla Kambová, Anežka Michalová, Zuzana Šebestová (všichni septima), Adam Štrobl (2. ročník), Vanda Veselá (sexta), Ondřej Balcar (oktáva) a Petr Vančura (3. ročník).

Uvedeným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim hodně radosti při dalším studiu.

Text: Petra Šálková Dufková, 6. 1. 2020

Obrázek v náhledu: https://www.google.com/search?q=best+in+english&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiShev8g_bmAhUUecAKHXHxCCgQ_AUoAXoECAkQAw&biw=1366&bih=654#imgrc=XL3NLoHum8WKuM:

3. 6. 2020 didaktický test Matematika+

Maturitní didaktický test

15. - 18. 6. 2020 Ústní maturitní zkoušky

Ústní maturitní zkoušky společné i profilové části