Fokus Václava Moravce za účasti našich žáků

Přímého přenosu Fokusu Václava Moravce na téma Chudá bohatá planeta, které vysílala Česká televize v úterý 14. ledna 2020, se zúčastnili i studenti našeho gymnázia. Společně se studenty 16 jihočeských gymnáziíí zamířili do nádherných prostor zámku ve Zbraslavi, kde za přítomnosti zajímavých hostů budou sledovat diskuzi věnovanou současným světovým problémům. Před hlavním programem večera studenti navštíví budovu České televize na Kavčích horách, kde je čekala komentovaná prohlídka.

Na webových stránkách ČT se můžete podívat na odkaz dnešního večera:

Proč se lidé dělí na chudé a bohaté? A proč se propast mezi nimi stále zvětšuje? Sledujte Fokus Václava Moravce, tentokrát na téma Chudá bohatá planeta. Pozvání přijali evangelický farář Miloš Rejchrt, lékařka Kristina Höschlová, ekonomové Filip Matějka a Zuzana Šmídová, rostlinný genetik Jaroslav Doležel a polární ekoložka Marie Šabacká.

Text: Zdeněk Kučera

Karneval pro nižší gymnázium

30. 1. 2020 - karneval pro nižší gymnázium

Pololetní prázdniny

Pololetní prázdniny 31. 1. 2020

Humanitní a přírodovědný kurz

Ve dnech 23. 1. a 24. 1. 2020 se uskuteční humanitní a přírodovědný kurz pro žáky VIII. a 4. ročníku.

Pedagogická rada

27.01.2020 od 14.00 hod.