Fokus Václava Moravce za účasti našich žáků

Přímého přenosu Fokusu Václava Moravce na téma Chudá bohatá planeta, které vysílala Česká televize v úterý 14. ledna 2020, se zúčastnili i studenti našeho gymnázia. Společně se studenty 16 jihočeských gymnáziíí zamířili do nádherných prostor zámku ve Zbraslavi, kde za přítomnosti zajímavých hostů sledovali diskuzi věnovanou současným světovým problémům. Před hlavním programem večera studenti navštívili budovu České televize na Kavčích horách, kde je čekala komentovaná prohlídka.

Na webových stránkách ČT se můžete podívat na odkaz dnešního večera:

Proč se lidé dělí na chudé a bohaté? A proč se propast mezi nimi stále zvětšuje? Sledujte Fokus Václava Moravce, tentokrát na téma Chudá bohatá planeta. Pozvání přijali evangelický farář Miloš Rejchrt, lékařka Kristina Höschlová, ekonomové Filip Matějka a Zuzana Šmídová, rostlinný genetik Jaroslav Doležel a polární ekoložka Marie Šabacká.

Text: a foto:  Zdeněk Kučera

3. 6. 2020 didaktický test Matematika+

Maturitní didaktický test

15. - 18. 6. 2020 Ústní maturitní zkoušky