GYMkarneval

Gymkarneval

GYMkarneval proběhl ve čtvrtek 30. 1. 2020 v tělocvičně gymnázia. Pozvání přijalo na 40 žáků, kteří si užili svou předem vybranou hudbu, v pauzách využili připravené občerstvení, a kdo měl zájem, mohl navštívil fotokoutek. Pro každého hosta bylo při odchodu připraveno opět malé sladké překvapení.

Po GYMkarnevalu provedla kvarta kompletní úklid prostor a při posezení zhodnotila celý večer, který zakončila přespáním  v tělocvičně naší školy.

Jménem kvarty bych moc ráda poděkovala všem za skvělou atmosféru, za dodržování všech daných pravidel ohledně užívání prostor a za příspěvky na dobrovolné vstupné.

Poděkování též patří J. Kasalovi (V.) za pomoc při přehrávání hudby a mým milým kolegyním M. Benedové a J. Ouškové, bez kterých bychom karneval ani následné přespání nemohli uskutečnit.

Prohlédněte si fotografie, které zachycují atmosféru z prvního karnevalu na naší škole...

Foto: N. Jůzková

Text: L. Kopečková, 2. 2. 2020