Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

 Profily učitelů

 Naši sponzoři

 Kontakt

NÁZEV ŠKOLY:
GYMNÁZIUM, TŘEBOŇ,
NA SADECH 308

Adresa školy:
Na Sadech 308, 379 26 Třeboň

Sekretariát:384 722 612
Ředitelna:384 722 315
Email:gymnaz@gymtrebon.cz

Zřizovatel: Jihočeský kraj,
U Zimního stadionu 1952/2,
370 76 České Budějovice

Výsledky přijímacího řízení 2020 - osmileté studium

Ředitelka školy tímto zveřejňuje dne 17. června 2020 v 7:15 hod. v souladu se zákonem č.135/2020 Sb. a vyhláškou 232/2020 Sb. pořadí uchazečů dle výsledků přijímacího řízení a seznam přijatých uchazečů pro osmileté studium ve školním roce 2020/2021. Všem úspěšným uchazečům gratulujeme a připomínáme další povinnosti, které si připomeňte zde.

Přijatí uchazeči mají povinnost odevzdat ve škole, kde chtějí studovat, vyplněný zápisový lístek. Učinit tak musí do 5 pracovních dnů od zveřejnění výsledků. Prosíme tento krok co nejvíce urychlit, oceníme i informaci, že k nám přijatý uchazeč nenastoupí (stačí e-mailem na gymnaz@gymtrebon.cz) - na uvolněná místa budou moci po dalším řízení postoupit další uchazeči.

Nepřijatí uchazeči, nezoufejte - do 3 pracovních dnů od doručení rozhodnutí je možné podávat žádost o nové rozhodnutí, tiskopis k tomuto naleznete zde.  Reálná naděje na přijetí existuje i pro další žáky pod čarou - mezi přijatými jsou žáci, kteří budou možná úspěšní i v místě svého bydliště a nastoupí proto na jiná gymnázia, která měli v přihláškách na prvním místě. Každopádně zachovejte chladnou hlavu a prostudujte si Vaše možnosti dalšího postupu zde.

Přijatí uchazeči budou spolu se svými rodiči na konci srpna pozváni na první informační schůzku, kde se dozvíte všechny podrobnosti o studiu, učitelích, o zahájení školního roku, adaptačním kurzu apod.

Gratulujeme všem přijatým a těšíme se na setkání s novými žáky našeho gymnázia!

Anna Kohoutová

 

POÚTSTČTSONE
                                          

Jsme partnerská škola
UNESCO

in support of UNESCOs 70th Anniversary Celebrations

Partneři školy

Jihočeský krajUnescoPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň