Kalendář na únor

Milí studenti, rodiče, kolegové i ostatní přátelé školy,
na nejkratší měsíc v roce posílám v příloze inspirativní kalendář pro Vás, tentokrát zaměřený na přátelství a dobré vztahy. V této době máme díky postupující epidemii tolik omezení, že možná si někteří z Vás řeknou, že vlastně nemůžeme téměř nic. Berte to jako inspiraci pro to, co vše můžeme, můžeme se usmát, můžeme se chovat zdvořile a mile k sobě i druhým, můžeme pochválit kolegyni novou sukni, svému spolužákovi nebo příteli můžeme zavolat, svým rodičům můžeme připomenout, co jsme s nimi jako malí zažili…Můžeme toho stále spoustu, jen si to někdy neuvědomujeme. Věřte, že s tou laskavostí a slušností zvládneme Covid-19 a všechna ta opatření snáz než bez nich. Přeji Vám do nového pololetí hodně energie do studia, Vaší práce a chuti do Vašeho nového projektu, na který se chystáte. Ať se podaří i Vám ve svém životě nechat laskavost růst jako jarní květinu.

Lucie Doležalová,
školní psycholog

Nezapomeňte, že jsem tady stále pro Vás, ve škole v přízemí hned vpravo
nebo na tel: 732488552