Gymnázium Třeboň

Online prezentace DofE

 Program běží pod záštitou britské královské rodiny a jeho cílem je motivvovat mladé lidi ve věku od 14 do 24 let k osobnímu rozvoji. Program podporuje komplexní rozvoj schopností a dovedností mladých lidí skrze dlouhodobé a pravidelné aktivity ve čtyřech oblastech: rozvoji dovednosti, pohybu, dobrovolnictví a dobrodružné expedici. Účastníci mohou získat při splnění programu mezinárodně uznávaný certifikát – bronzový (minimálně 6 měsíců plnění), stříbrný (min. 12 měsíců plnění) a zlatý (min. 18 měsíců plnění). Po celém světě je do programu DofE zapojeno přes osm milionů mladých lidí ve více než 130 zemích světa.

Naše škola je do tohoto programu zapojena už od roku 2017 a mezi absolventy gymnázia je už několik držitelů bronzových odznaků a certifikátů. V současné době máme 7 aktivních účastníků, kteří plní bronzovou, stříbrnou i zlatou úroveň.

O možnosti, jak se přidat  k "DOFÁKŮM" se v prezentaci 3.2. 2021 dozvěděli prváci a druháci, na kvartu a kvintu prezentace teprve čeká 10.2.2021.

Ostatní zájemci se mohou podívat na stránky: https://www.dofe.cz/ nebo se mailem či chatem obrátit na Štěpánku Otepkovou.

PS: velký dík patří septimánce Tereze Janečkové, která se k prezentaci připojila a podělila se o  své zkušenosti s DofE

 

ŠOt

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout