DofE - šest let v Třeboni na gymnáziu

Ale pojďme začít od začátku, co to DofE vlastně je?

DofE je program pro mládež s celosvětovou prestiží s názvem Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (ve zkratce z angličtiny pouze DofE). Nyní je to již šest let, co se naši studenti do programu zapojují.

Jedná se o dobrovolný vzdělávací program, ve kterém si vytyčíš cíle ve třech oblastech (konkrétně dovednost, sport a dobrovolnictví), které v následujícím určeném období plníš a vše zakončíš dobrodružnou expedicí.

Máš na výběr ze tří úrovní - bronzová, která trvá půl roku, stříbrná na rok a nebo zlatá, která trvá rok a půl.

Více na odkaze: https://www.dofe.cz

Jsme Eliška a Honza, oba DofE plníme a chodíme do septimy. Jako naší dobrovolnou činnost jsme si zvolili  touto cestou průběžně informovat o DofE na naší škole, a tak se dozvíte nejen o aktivitách jednotlivých účastníků, ale také poznáte učitele, kteří za ním stojí.

Budeme rádi, když se k DofE přidáš i ty, více informací ti podají paní učitelky Štěpánka Otepková, nebo Petra Augstenová, které to celé na naší škole zaštiťují. Na dobrodružnou expedici následně vyrazíš s Martinem Krynickým nebo Lenkou Kopečkovou.

Eliška Mouralová a Jan Kasal (septima)

Schůzka rodičů pro 1.4

19. října 2021 od 16:30 v učebně biologie v přízemí informativní schůzka rodičů s vedením školy a učiteli

Podzimní prázdniny

27. a 29. 10. podzimní prázdniny, 28. 10. státní svátek

Moderní společenské hry 19. 10.

Od 13.15 hodin, učebna dějepisu.