Jak fungují pobyty s YFU?

Ve středu 13. října 2021 navštívili žáky kvinty a prvního ročníku čtyři zástupci organizace YFU (Youth For Understanding)- Andrea, Adam, Kryštof a Jáchym. Všichni čtyři velmi zajímavým způsobem představili činnost této organizace a jak může být současným středoškolákům užitečná. Tito čtyři studenti již mají za sebou buď půlroční, nebo celoroční pobyty např. v USA a Belgii, promluvili i o svých osobních dojmech a zodpověděli i na řadu otázek z řad našich žáků. S organizací YFU naše škola dlouhodobě spolupracuje a jejími výměnnými programy už v minulosti prošlo několik žáků třeboňského gymnázia.

Text a foto: Zuzana Dvořáková a Petr Kopeček

Foto úvodní stránka: https://www.yfu.cz/kdo-je-yfu/

Schůzka rodičů pro 1.4

19. října 2021 od 16:30 v učebně biologie v přízemí informativní schůzka rodičů s vedením školy a učiteli

Podzimní prázdniny

27. a 29. 10. podzimní prázdniny, 28. 10. státní svátek

Moderní společenské hry 19. 10.

Od 13.15 hodin, učebna dějepisu.