Do Prahy na lasergame

V pondělí 27.6.2022 jsme si udělali výlet do Prahy. V plánu nebyly historické památky ani muzea. Ty si totiž kvarta užila letos v květnu v rámci exkurze českého jazyka a biologie. Tentokrát jsme si vyjeli na lasergame. Po příjezdu do Prahy jsme se metrem přesunuli k O2 aréně a navštívili městský park Podviní s pěkným keltským hradištěm. V parku jsme si dali svačinu a pak už  následoval přesun do LazerFun, kde jsme strávili 2 hodiny. Každý si zahrál tři hry v různých týmech. Většina z nás s hrou zkušenosti neměla, ale poměrně rychle jsme se zorientovali a hráli jako o život. Věřím, že všichni si hru užili.

Po výměně propocených trik a náležitému zkulturnění se, jsme se přesunuli na Václavské náměstí, kde měli studenti rozchod. Každý s volným časem naložil podle svého, někteří obdivovali krásy Prahy, jiní nakupovali. Cesta zpět vlakem utekla rychle. Naše studentky se dokonce během jízdy stihly seznámit se studenty z jindřichohradeckého gymnázia :-)

Výlet jsme si užili a těšíme se na příště!

Text: JOu

Foto: JOu