Učitelská výprava 2023, aneb wellbeing v praxi

I letos si učitelé a zaměstnanci našeho gymnázia dopřáli společnou víkendovou akci - o víkendu 3. - 4. června 2023 se vydali opět na jižní Moravu. Cílem našeho putování byly rozkvetlé Valtice, stihli jsme toho ale mnohem víc - zámek v Jevišovicích, Svatý kopeček v Mikulově, Muzeum železné opony ve Valticích, stejně jako tamní monumentální Kolonádu na Rajstně, nádherný zámek s rozsáhlým parkem, nebo také valtické sklepy s cimbálovou muzikou. Program plný zajímavých prohlídek, krásné přírody, dobrého jídla a pití pro nás tentokrát sestavily bioložky Jitka Mašková a Markéta Drábková, přizvali jsme k němu i naše rodinné příslušníky, bývalé (i budoucí) kolegy - a skvělou společnost nám tentokrát dělaly i čtyři maminky našich ukrajinských žáků. Děkujeme za nádherný slunečný víkend, který dovolil i učitelům trochu vydechnout po náročném maturitním období a načerpat síly do závěru letošního školního roku.

ako

foto: ako, učitelé GT