On-line konzultace pro rodiče

Vážení rodiče,

na úterý 14. května 2024 jsme pro vás připravili tradiční možnost informačních on-line konzultací o prospěchu Vašich dětí/našich žáků - pouze online přes Microsoft Teams. Jako tradičně máte možnost si rezervovat schůzku s každým učitelem. Nově jsme se rozhodli využít systém Microsoft Bookings.

Postup registrace:

1. Vyberete si na webových stránkách školy profil učitele, se kterým se chcete sejít
  2. V dolní části profilového textu každého učitele najdete červeně vyznačeno "Konzultace on-line", pod tím kliknete na rezervační stránku
  3. Vyberete si termín (čas), který vám vyhovuje a zaregistrujete jej
  4. Na email vám přijde potvrzení schůzky, odkaz na online spojení MS Teams a odkaz na změnu termínu.

Tento postup budete opakovat u každého učitele, se kterým se chcete sejít.

Pokud se rozhodnete termín změnit, nikam nepíšete ani nevoláte. Využijete odkaz, který naleznete v potvrzovacím emailu. Opět se vám nabídnou volné termíny konkrétního učitele a vy si můžete vybrat.

Zde najdete podrobný videonávod

Tipy a triky:

• Termíny volte s drobným rozestupem, ať se máte možnost připravit a připojit na další schůzku
  • Na schůzku se připojte několik minut před začátkem, ať jste připraveni a vyzkoušíte spojení
  • Ještě před připojením si ověřte nastavení vašich Teams ve zkušebním videohovoru – přizvěte si třeba na pomoc své děti

Pokud byste měli jakýkoliv technický problém, je vám k dispozici Karel Vávře na telefonu 777828735. Když se nedovoláte, pošlete sms a zavolá vám zpět.

A pokud si s technikou nerozumíte, pořád máte možnost využívat (nejlépe po domluvě) klasických konzultačních hodin našich učitelů.

Anna Koktavá a Karel Vávře