Prostory školy - foto

Novinky v budově gymnázia 2021

I ve školním roce 2020/2021 jsme pečovali o naši krásnou budovu, prohlédněte si novinky.

Na co se těšit, srpen 2020

Nástup do školy se blíží, žáky i učitele čeká uklizená provoněná škola, i letos v ní naleznete několik novinek. Ochutnávka po rozkliknutí.

Prohlédněte si aktualizovanou virtuální prohlídku

Se vzpomínkou na všechny naše žáky, kteří nám ve škole moc chybí, otevíráme aktualizovanou virtuální prohlídku, kterou jsme doplnili o další nová místa. Spousta z vás byla u toho - najdete se?

Venkovní úpravy v létě 2019

O letních prázdninách 2019 proběhly významné úpravy školního dvora, který byl zdevastován po loňské realizaci půdní vestavby

Co je nového

Pročtěte si a prohlédněte, co je na našem gymnáziu nového a co pro vás v následujících týdnech a měsících chystáme.

V březnu 2018 jsme začali stavět

Realizace nejvýznamnější investiční akce v historii našeho gymnázia Půdní vestavba pro realizaci chemického areálu a jazykových učeben začala 5. března 2018.

Prohlédněte si aktualizovanou virtuální prohlídku

Nahlédněte do aktualizované virtuální prohlídky, která je doplněna o pohled do počítačových učeben, knihovny i o nové pohledy na kolostav, nový východ ze školy či hlavní vchod do budovy.

Knihovna - nové profi fotografie

Prohlédněte si nádherné fotografie profesionálního fotografa firmy Santal.

Prožitkový kurz pro sextu

6. až 8. 10. 2021 - Vávrovka (LKo, LDo)

Svatováclavské exkurze

Celoškolní vlastivědné poznávání