Prostory školy - foto

Co je nového

Pročtěte si a prohlédněte, co je na našem gymnáziu nového a co pro vás v následujících týdnech a měsících chystáme.

V březnu 2018 jsme začali stavět

Realizace nejvýznamnější investiční akce v historii našeho gymnázia Půdní vestavba pro realizaci chemického areálu a jazykových učeben začala 5. března 2018.

Zobrazit článek
Prohlédněte si aktualizovanou virtuální prohlídku

Nahlédněte do aktualizované virtuální prohlídky, která je doplněna o pohled do počítačových učeben, knihovny i o nové pohledy na kolostav, nový východ ze školy či hlavní vchod do budovy.

Knihovna - nové profi fotografie

Prohlédněte si nádherné fotografie profesionálního fotografa firmy Santal.

Slavnostní otevření nové knihovny

Za přítomnosti realizátorů a budoucích uživatelů proběhla v pondělí 4. 9. 2017dopoledne slavnostní kolaudace nové knihovny, studovny a čítárny.

NOVÁ KNIHOVNA

Po téměř dvouletém úsilí se nám podařilo vybudovat novou knihovnu, která bude fungovat spolu s novou čítárnou a studovnou od září roku 2017.

Proměna suterénu školy

V polovině dubna jsme ukončili první fázi rekonstrukce suterénu školy, v rámci které vznikl nový východ přímo ze šaten.

Renovace staré skříně, únor 2017

Pokračujeme v renovaci původního školního nábytku - tentokrát jsme nechali zrestaurovat starou administrativní skříň, která je nově součástí sekretariátu.

Ředitelské volno 20.- 21.5. 2019

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z organizačních důvodů (ústní maturitní zkoušky) ředitelské volno pro všechny žáky na pondělí a úterý 20. a 21. května 2019. Žáci v tyto dny nemají nárok na dotovanou stravu ve školní jídelně.

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.

Ústní maturitní zkoušky

Od pondělí 20. 05. 2019 do pátku 24. 5. 2019 proběhnou ústní maturitní zkoušky oktávy a 4. ročníku.