Prostory školy - foto

Co je nového

Pročtěte si a prohlédněte, co je na našem gymnáziu nového a co pro vás v následujících týdnech a měsících chystáme.

V březnu 2018 jsme začali stavět

Realizace nejvýznamnější investiční akce v historii našeho gymnázia Půdní vestavba pro realizaci chemického areálu a jazykových učeben začala 5. března 2018.

Zobrazit článek
Prohlédněte si aktualizovanou virtuální prohlídku

Nahlédněte do aktualizované virtuální prohlídky, která je doplněna o pohled do počítačových učeben, knihovny i o nové pohledy na kolostav, nový východ ze školy či hlavní vchod do budovy.

Knihovna - nové profi fotografie

Prohlédněte si nádherné fotografie profesionálního fotografa firmy Santal.

Slavnostní otevření nové knihovny

Za přítomnosti realizátorů a budoucích uživatelů proběhla v pondělí 4. 9. 2017dopoledne slavnostní kolaudace nové knihovny, studovny a čítárny.

NOVÁ KNIHOVNA

Po téměř dvouletém úsilí se nám podařilo vybudovat novou knihovnu, která bude fungovat spolu s novou čítárnou a studovnou od září roku 2017.

Proměna suterénu školy

V polovině dubna jsme ukončili první fázi rekonstrukce suterénu školy, v rámci které vznikl nový východ přímo ze šaten.

Renovace staré skříně, únor 2017

Pokračujeme v renovaci původního školního nábytku - tentokrát jsme nechali zrestaurovat starou administrativní skříň, která je nově součástí sekretariátu.

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Exkurze Praha 21. 3. 2019

Kurz estetické výchovy pro VI. a 2. ročník: Národní galerie, Obecní dům

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň