Prostory školy - foto

V březnu 2018 jsme začali stavět

Realizace nejvýznamnější investiční akce v historii našeho gymnázia Půdní vestavba pro realizaci chemického areálu a jazykových učeben začala 5. března 2018.

Zobrazit článek
Prohlédněte si aktualizovanou virtuální prohlídku

Nahlédněte do aktualizované virtuální prohlídky, která je doplněna o pohled do počítačových učeben, knihovny i o nové pohledy na kolostav, nový východ ze školy či hlavní vchod do budovy.

Knihovna - nové profi fotografie

Prohlédněte si nádherné fotografie profesionálního fotografa firmy Santal.

Slavnostní otevření nové knihovny

Za přítomnosti realizátorů a budoucích uživatelů proběhla v pondělí 4. 9. 2017dopoledne slavnostní kolaudace nové knihovny, studovny a čítárny.

NOVÁ KNIHOVNA

Po téměř dvouletém úsilí se nám podařilo vybudovat novou knihovnu, která bude fungovat spolu s novou čítárnou a studovnou od září roku 2017.

Proměna suterénu školy

V polovině dubna jsme ukončili první fázi rekonstrukce suterénu školy, v rámci které vznikl nový východ přímo ze šaten.

Renovace staré skříně, únor 2017

Pokračujeme v renovaci původního školního nábytku - tentokrát jsme nechali zrestaurovat starou administrativní skříň, která je nově součástí sekretariátu.

Vymalovaná tělocvična

Během jarních prázdnin prošla kompletní jarní očistou naše tělocvična - poprvé po 19 letech její existence byla kompletně vymalovaná.

Přijímací zkoušky nanečisto

Sobota, 19. ledna 2019 od 8.00

Divadlo v aule pro I .- III.

28.1.2019 Divadlo v aule pro I. - III., (1.- 2. hod.), cena: 50 Kč/žák

Ředitelské volno

21.1.2019 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z důvodu celodenního semináře učitelů na téma Formativní hodnocení ředitelské volno pro všechny žáky

Odpoledne otevřených dveří