Vynikající úspěch studentky 2. ročníku!!!

V měsíci březnu 2012 vyhlásilo zastoupení Evropské komise EU v Praze   pro žáky středních škol celostátní literární soutěž na téma „ Deset let měny EURO“.
Účastníci  soutěže volili jedno z podtémat, které pak následně ve své úvaze zpracovali a do požadovaného termínu (konec dubna) odeslali. Zadání soutěže bylo zveřejněno i pro žáky naší školy, na což pohotově zareagovala Pavla HOSNEDLOVÁ z 2.ročníku a svou práci na téma EURO A JÁ do soutěže odeslala.
Její práce v Jihočeském kraji zvítězila a Pavlu čekají hned dvě příjemné události. Dne 12. května  slavnostní vyhlášení vítězů  krajských kol v Praze a měsíc na to letecký zájezd do Bruselu, kde si ve dnech 19. až  21.května prohlédne nejen zajímavosti hlavního města Belgického království, ale navštíví i důležité správní budovy Evropské unie. Pavlo, srdečně blahopřejeme a přejeme šťastnou cestu!!!

Mgr. Zdeněk Kučera