12 : 00  IV  x  V+1

12 : 20  o 3. místo druzí ze skupin

12 : 35  o 1. místo vítězové skupin

12 : 50  vyhlášení vítězů

Rozhodčí:  Utkání budou rozhodovat vždy rozhodčí, jejichž družstvo hraje v jiné skupině. Finálová utkání bude rozhodovat učitel tělesné výchovy

Pravidla:

-          každé družstvo odevzdá do úterý 26. 1.. soupisku a startovné 10 Kč za hráče

-          turnaj se hraje s počtem hráčů 4 + brankař chlapci, 5 + brankař děvčata a libovolný počet na střídání

-          hráč může nastoupit v turnaji pouze v jednom družstvu (mladší mohou doplnit málo početné třídy starších)

-          střídá se hokejovým způsobem

-          hrací doba mladší 15 minut bez poločasu, starší 10 minut bez poločasu

-          na rozehrání platí pravidlo 4 vteřin, vzdálenost soupeře 3 m

-          zákaz hraní rukou, hlavou, ve výskoku, na zemi,

-          zákaz hraní hokejkou nad koleny nebo pasem podle herní situace – podle platných pravidel florbalu

-          tresty – menší prohřešek – tým hraje 1 minutu v oslabení nebo dokud soupeř nevstřelí branku

- větší prohřešek, či urážka rozhodčího – tým hraje 2 minuty v oslabení (po vstřelení branky se nevrací do hry)

-     pokud se mužstvo nedostaví k zápasu je zápas kontumován výsledkem 3 : 0

-     pokud se mužstvo nedostaví k zápasu v plném počtu, zápas bude přesto zahájen bez  čekání

-     autové rozehrání, jestliže míček opustí hřiště nebo je zasažen divákem, rozehrává se 1 metr od stěny

-     střídačky jsou umístěny v rohu, všichni hráči musí být za lavičkou tvořící mantinel

-     rozehrávání musí být příklepem, ne tahem

-     o míč a strany se losuje

Dále podle platných soutěžních pravidel florbalu !!!

-          vítězství 3 body, remíza 1 bod, v případě rovnosti bodů rozhoduje vzájemný zápas, dále rozdíl skóre, počet vstřelených branek, los

Důležité upozornění: V případě nebezpečně tvrdé hry nebo jiného nesportovního chování může být na základě rozhodnutí učitele TV družstvo z turnaje vyloučeno, hrací systém upraven nebo turnaj úplně ukončen.