Kvinta

Medikem v Keni

Dobrovolnická pomoc českých studentů medicíny v projektu ITIBO pod záštitou organizace ADRA.

ČESKO VESLUJE

V pátek 26. 1. 2024 se žáci kvinty zúčastnili v třeboňském Roháči akce pod názvem ČESKO VESLUJE. Soutěžili ve čtyřčlenných týmech v kategoriích CHLAPCI, DÍVKY A MIX. Týmy chlapců, dívek a MIX postoupily do celostátního kola, které se konalo v rámci HMS na veslařských trenažérech. Tým dívek obsadil krásné 2. místo a náš MIX byl na výborném 3. místě. Všem moc gratulujeme

VÁVROVKA - PROŽITKOVÝ KURZ

Ve dnech 27. - 29. 9. 2023 se žáci kvinty zúčastnili tradičního prožitkového kurzu na Vávrovce. Téma letošní Vávrovky BUGINA 23 prověřilo jejich zručnost, komunikaci, spolupráci, myšlení a toleranci.

KARLŠTEJN A OKOLÍ

V pondělí 26. 6. 2023 jsme krátce po osmé vyjeli na náš dvoudenní výlet na Karlštejn, Koněpruské jeskyně a lomy Velká a Malá Amerika. Celou akci pro nás připravili spolužáci Tomáš Michal a Adam Kopeček.

KVARTA POŘÁDALA VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽ

Kvartáni si na úterý 6. 6. připravili pro ostatní gymnazisty vědomostí soutěž v aplikaci KAHOOT. Soutěžící si mohli vybrat z několika oblastí: KULTURA, PŘÍRODA, SPORT, HISTORIE a SPOLEČENSKÉ VĚDY. Vítězové jednotlivých kategorií se utkali ve finále, které otestovalo jejich všeobecné znalosti.

On-line beseda o sexuálním zdraví

Během 17. a 19. května 2023 absolvovaly třídy tercie a kvarta on-line besedu o sexuálním zdraví a problematice AIDS.