¡Buen viaje! Bon viatje! Bon voyage! Buon Viaggio! Gute Reise!

Zájezd do Katalánska a Monaka je především určen pro žáky nejvyšších ročníků. To znamená pro současnou septimu a třetí ročník a pro sextu a druhý ročník. Volná místa pak budou rozdělena i mezi žáky nižších ročníků, kteří dosahují dobrých studijních výsledků či úspěšně reprezentovali naši školu. Jako pedagogický doprovod pojedou paní učitelky Štěpánka Otepková  a Hana Bušková. Celková cena zájezdu bude 8.600,- Kč. První platba ve výši 4 000,-Kč musí být uhrazena nejpozději do středy 12.6.2013. Po zaplacení  zálohy budou rozděleny referáty týkající se navštívených zemí, měst, muzeí, historických a kulturních památek i slavných osobností. Také bude nutné se dohodnout na skupinových vstupných kvůli  včasnému zajištění rezervací.

Zálohu je třeba zaplatit v hotovosti u Š. Otepkové nebo H. Buškové dle následujícího klíče:

3. ročník a VII ve dnech 3. a 4. 6. 2013 u Š. Otepkové

2. ročník a VI ve dnech 5. a 6. 6. 2013 u H. Buškové