Školní sbor

Školní sbor začal advent s Vivou musicou

První adventní neděli jsme si zazpívali v lomnickém kostele Sv. Václava

Vánoční koncert školního sboru

Vánoční koncert školního sboru je tady - již tuto neděli 3. 12. 2023 v kostele sv. Václava v Lomnici nad Lužnicí. Srdečně zveme!

GYMSESSION 2023

Srdečně zveme všechny milovníky hudby a muzicírování k aktivní i pasivní účasti na prvním ročníku naší hudební GYMSESSION! Proč dělat koncert v aule, když můžeme na třeboňském náměstí? V pátek 16. června 2023 od 15:00 před kavárnou Kafe ke kašně odehrajeme dobročinný koncert, jehož výtěžek bude i tentokrát věnován na podporu studia našich ukrajinských žáků. Přijďte si poslechnout i zahrát nebo zazpívat, program je stále otevřený, sestavuje ho Jana Oušková.

Zpívali jsme s Lumírem i pro Kleofáše

V květnu jsme měli napilno. Spojili jsme se se dvěma sbory, abychom si společně zazpívali a podpořili dobrou věc.

Zpíváme na podporu Hospice sv. Kleofáše

Srdečně zveme na společný koncert pěveckého sboru VIVA MUSICA a sboru našeho gymnázia, který se uskuteční v pátek 19. května 2023 od 18:00 ve Schwarzenberské hrobce v Třeboni. Výtěžek bude věnován na podporu Hospicové péče sv. Kleofáše

Jarní koncert školního sboru 12. května 2023 v divadle J. K. Tyla

Rádi bychom vás pozvali na společný koncert sboru Gymnázia Třeboň a sboru Lumír z Brna, který se uskuteční v pátek 12.5. v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Třeboni od 19:00 hodin. Přijďte si zpříjemnit páteční večer, během něhož uslyšíte mnoho zajímavých moderních i lidových písní. Dojde i na písně společné. Těšíme se na Vás.