Časopis GYM

tip: kliknutím na fotografii se dostanete na internetové stránky časopisu...

74. číslo GYMu je tu!

Milí přátelé gymnázia a školního časopisu,
začtěte se s námi do podzimního čísla, které pro Vás napekla naše redakce. A pokud byste neměli dost, nalistujte na stranu 19, kde Vás čeká sladká tečka. Dobrou chuť!

Prázdninový speciál GYM

Redakce školního časopisu si pro Vás připravila novinku a svůj produkt poskytla tentokrát ve webové verzi. Přečtěte si nový díl zaměřený na prázdniny, odpočinek, nové konce i nové začátky. Přejeme Vám příjemné počtení.

GYM v jednom kole

Vybraní členové časopisu GYM se tento týden opravdu nenudili. Měli možnost podívat se ke zkušenějším kolegům do prostor redakce časopisu Respekt a nechat se též inspirovat rozhovory osobností z mediálního pole i v Českých Budějovicích na vyhlášení cen Školní časopis roku Jihočeského kraje.

S Respektem až na Mars

Redakce našeho časopisu GYM sbírala v pondělí 16. 5. 2022 zkušenosti a inspiraci přímo v redakci týdeníku RESPEKT - děkujeme zástupci šéfredaktora a zároveň našemu absolventovi Marku Švehlovi za možnost nahlédnout do kuchyně jednoho z nejzajímavějších a nejrespektovanějších periodik současnosti.

Časopis GYM opět v soutěži

Náš školní časopis GYM se po covidové pauze znovu objevil před porotou krajského kola soutěže školních časopisů.

Školní časopis GYM uspěl v krajském kole

V pátek 25. 9. 2020 se uskutečnilo v prostorách studentského klubu Kampa v Českých Budějovicích vyhlášení krajského kola soutěže Školní časopis roku 2020.