Po Čechách se Svatým Václavem - pátek 27. 9. 2013

Opět je nachystáno několik tras, ze kterých si můžete vybírat podle svých možností a zájmů. Program tras je rámcový, bude průběžně doplňován a upřesňován vedoucími. Dobrou zprávou je, že 70% z ceny dopravy bude hrazeno z projektu.

Systém přihlašování je jako minule (zápisové archy jsou na nástěnce v suterénu u šaten) :

Pondělí 2. 9. + úterý 3. 9.

VIII + 4. ročník

Středa 4. 9.

VII + 3. ročník

Čtvrtek 5. 9.

VI, V, 2. ročník, 1. ročník

Pátek 6. 9.

IV, III, II, I

Při zapisování prosíme o čitelnost, dodržujte řádky i termíny, v případě vaší nepřítomnosti v  den vašeho zápisu je možné nechat se zapsat spolužáky.

Trasa 1: Supersever – Terezín

Na programu je tradiční zájezd určený především pro nejvyšší ročníky (4. + VIII.) do města Terezína.

Vedoucí: V. Pražák

Dozor: K. Janů, Z. Dvořáková, L. Císařová

Trasa 2: Sever – Kutná Hora

Navštívíme stříbrné doly v Kutné Hoře, kostnici v Sedlci, zámek Kačinu a na závěr rozhlednu na hoře Blaník.

Vedoucí: J. Mašková

Dozor: J. Havlová, H. Bušková, T. Maříková

Trasa 3: Jih – Novohradské hory

Cílem je pramen Lužnice na české straně, poutní místa v Hojné Vodě a Dobré Voděn, tvrz Žumberk a výstup na Kraví horu.

Vedoucí: Š. Otepková

Dozor: O. Tichá

Trasa 4: Východ – Třebíč

V Třebíči navštívíme židovské město, baziliku a muzeum v zámku, cestou se stavíme v Mrákotíně a na Javořici.

Vedoucí: M. Drábková

Dozor: M. Krynický

Trasa 5: Západ – Kašperské Hory

Změna trasy!!!!

Prohlédneme si muzeum v Kašperských Horách, sklárnu v Anníně, navštívíme hrad Kašperk.

Vedoucí: P. Kopeček

Dozor: M. Benedová

Trasa 6, 7, 8: Třeboňsko – vlakem či pěšky

Ve třech různě dlouhých variantách budeme poznávat Třeboň a její bližší i vzdálenější okolí.

Vedoucí: P. Werner, V. Bartuška, M. Rosocha