"Síň slávy"

Září 2009:  Kroužek moderních společenských her byl zařazen do sítě Wizards Player Network na nejnižší úrovni Gateway.
Září 2009: Firma ADC Blackfire Entertainment, s.r.o, distributor Magic the Gathering u nás, vyhodnotila herní kroužek třeboňského gymnázia jako 4. nejlépe organizovaný v České republice.
Prosinec 2009: Úroveň kroužku byla zvýšena na druhý stupeň Core.
Prosinec 2009: Herní kroužek třeboňského gymnázia se zapojil do celostátní soutěže Magic on Tour, pořádáné firmou ADC Blackfire Entertainment, s.r.o, v níž obsadil 2. místo a získal tak polovinu hlavní ceny, kterou tvořila dotace na podporu dalšího hraní.
Prosinec 2009: Proběhl adventní týmový turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 36 hráčů. V tvrdé konkurenci se podařilo žákům třeboňského gymnázia Danielu Dvořákovi a Matěji Knoppovi obsadit 2. místo.
Únor 2010: Člen herního kroužku a žák třeboňského gymnázia Štěpán Řepa zvítězil na turnaji Legacy v Českých Budějovicích (jeho herní balíček sestavil další třeboňský gymnazista Martin Pecha).
Květen 2010: Člen herního kroužku a žák třeboňského gymnázia Štěpán Řepa se v Českých Budějovicích kvalifikoval na Mistrovství ČR a SR 2010.
Srpen 2010: Úroveň kroužku byla zvýšena na třetí a nejvyšší stupeň Advanced.
Od dubna 2009 do října 2010 uspořádal herní kroužek třeboňského gymnázia celkem 15 otevřených turnajů pro veřejnost ve sběratelské karetní hře Magic the Gathering, kterých se vedle místních hráčů zúčastňovali i zájemci z dalších částí Jihočeského kraje, například Českých Budějovic, Tábora, Jindřichova Hradce či Písku.

Václav Pražák