Přednáška Cyrila Höschla sklidila velký ohlas

V rámci cyklu Vědecké čtvrtky Mikrobiologického ústavu AV ČR proběhla v aule školy inspirativní přednáška tohoto významného českého psychiatra, vysokoškolského pedagoga a popularizátora vědy.

Gymnázium vítá všechny takto zajímavé příležitosti, jak šířit vzdělanost a důležitou osvětu nejen směrem k našim studentům, ale i k široké veřejnosti.

Děkujeme všem organizátorům, hostům i účastníkům přednášky za uctivý přístup k naší škole, respektování kapacity auly, zároveň se omlouváme všem, kteří se z důvodu naplněnosti sálu na přednášku nedostali.

Další přednáška se uskuteční 21. 4. 2016 od 17.00 hodin v budově MBÚ na Opatovickém mlýně, hostem bude doc. RNDr. Pavla Jendelová, která vystoupí na téma Využití kmenových buněk v regenerativní medicíně.

Anna Kohoutová

Jako je zdravý pohyb, je zdravý i stres.Páni profesoři Ondřej Prášil a Cyril HöschlKde se bere deprese - na to jsme se dozvěděli odpověď.