Maturantům 2016 odzvonilo

Památečným zvonem zazvonil Milan Liška loučícím se studentům 4. ročníku a oktávy, kteří si pro své mladší spolužáky připravili v rámci svého posledního zvonění nejedno překvapení. Do třídní kasy vybíral u stánku se sladkostmi třídní učitel Petr Werner, muzika hrála, voňavky dostatečně smrděly, rituální maturantská haka bavila, dech se tajil u závodní dráhy, která neměla poražených (jen několik vystrašených či lehce otlačených a odřených), slipy zdobily bohužel jen několik hlav se smyslem pro humor (včetně Martina Krynického) a závěrečné pasování septimánů a třeťáků, kteří si vybarvili svojí vlastní vlajku maturantů roku 2017, dostatečně zdůraznilo, proč jsme se vlastně dneska všichni sešli: abychom vzdali hold odcházejícím maturantům a drželi palce do závěrečných bojů o maturitní vysvědčení nejen jim, ale i těm, kteří přicházejí po nich.

Děkuji všem zúčastněným za hezkou atmosféru!

Anna Kohoutová

foto: ako

Nový svačinářPoznáte je?Tajemná postavaJeden z mála, který se pojistil proti vodě...Milan Liška naposledy zvoní maturantůmSeptimánkyNic nám neuteče!Začínají nejkritičtější okamžiky posledního zvoněníDojely všechny.Tentokrát se jíst nebude.I jeden z učitelů se pojistil proti vodě - najdete ho?Pasování na maturantaVlajka budoucích maturantůMaturantská hakaOktaváni se přišli rozloučit s paní ředitelkouLoučení se 4. ročníkemLoučí se i 4. ročníkVlajka všech maturantůfoto: Dominik Šarman