Adventní exkurze do Českých Budějovic

Ve čtvrtek 8. prosince 2016 se po delší pauze uskutečnila exkurze kvintánů a prváků do Českých Budějovic. Během dopoledne se žáci rozdělili na dvě skupiny a střídavě absolvovali prohlídku centra města zaměřenou na gotické památky a návštěvu Jihočeské vědecké knihovny. Zde se po základním seznámení s funkcemi a možnostmi knihovny pustili do vyplňování úkolového listu, kde nově nabyté poznatky zúročili. Odpoledne pak strávili v Jihočeském muzeu při prohlídce vizuálně poutavé výstavy "Tajemná Indonésie". I přes mrazové počasí se celá akce vydařila, takže bude v dalších letech na co navazovat.

Text a foto Václav Pražák

Autor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav Pražák