Čtvrté jednání žákovského parlamentu

1.    Adopce na dálku
2.    Výzva k dobročinnosti

[1]    Projekt adopce na dálku začíná lehce skomírat a kvůli různému spojování tříd je systém nepřehledný. Proto byla navrhnuta změna systému: škola bude adoptovat stálých 7 dětí, které momentálně adoptované jsou a peníze se budou vybírat od všech, kteří budou mít zájem pomáhat. Adopce již nebude vázána na třídy, s výjimkou kvinty. (Dříve byla adopce jednoho dítěte v jedné třídě). Každý rok v březnu zaplatíme 7000,- za jedno dítě, které díky naší podpoře může chodit do školy. Pokud bychom spolupráci náhle ukončili, tyto děti by neměly možnost dokončit svá studia.
[2]    Paní ředitelka v předvánočním čase vyzvala studenty k dobročinnosti. Mohou pořádat různé sbírky, pomáhat potřebným i starým lidem.

Přítomno: 18 z 24

15. 11. 2016