Sedmé jednání žákovského parlamentu

4.    Návštěva
5.    Doučování
6.    Otevírání školy

[1]    Bylo rozhodnuto o výměně některých členů parlamentu, soustavně nechodících na schůzky.
[2]    Parlament děkuje všem, kteří se zúčastnili Barevného týdne, zejména učitelům, kteří se aktivně zapojili a předvedli fantastické barevné modely.
[3]    Anketa o adopci byla úspěšně provedena a 110 studentů z celkových 221 se v ní vyslovilo pro změnu systému. Výsledky byly předány koordinátorce projektu a jsou projednávány.
[4]    Dne 28. 2. přijede návštěva z vedení projektu podívat se na náš žákovský parlament, jak nás dnes informoval pan učitel Kučera.
[5]    Byl vznesen nápad na vytvoření doučovací sítě, ve které by studenti, kteří mohou něco doučovat byli zapsáni do tabulky, která bude na internetu k dispozici a mladší studenti tak budou moci chodit vylepšovat své znalosti. Plakát na rozjezd této aktivity je již v přípravě.
[6]    Ze strany studentů bylo navrženo posunout otevírání školy na dřívější čas (6.45), aby studenti, kteří čekají na nultou hodinu nemuseli mrznout před školou než se otevře. Návrh bude předán vedení a bude projednán.

Přítomno: 17 z 24

Zapisovatel: Eva Klímová