Nabídka na doučování

Nová iniciativa Žákovského parlamentu přináší přehledně zpracovanou nabídku doučování pro žáky naší školy.

Nabídku nalezente zde

V systému webových stránek je k nalezení zde: Úvodní stránka - Servis - Pro žáky

Návod

• Systém funguje jako tabulka po přihlášení do školního prostředí Office365 (po kliknutí na odkaz bude vyžadováno přihlášení).
  • Tabulku vyplňují pouze ti, kteří nabídku nabízejí, kdo doučování hledá, je takto bude moci nalézt.
  • Ve sloupci jméno a příjmení uvádějte pouze první dvě písmena = Jan Novák = JN.
  • V dalších sloupcích vyplňte třídu, kterou navštěvujete, zkratky předmětů, které byste byli ochotni doučit.
  • V následujícím sloupci zadejte limit ročníků, do kterého jste schopni s doučováním pomoci.
  • Poslední sloupce nabízejí přehled dnů a hodin v týdnu, ve kterých doučování nabízíte.

První řádek v tabulce (podbarven šedě) je uveden jako vyplňovací vzor.

Prosíme všechny, kteří doučování nabídnou, aby tabulku důsledně aktualizovali tak, aby nedocházelo ke zbytečným nesrovnalostem.

Poslední (doufáme, že nadbytečná) poznámka se týká změn v tabulce: Office365 si pamatuje změny a jejich autory :)

Žákovský parlament při gymnáziu v Třeboni.