Dvojitý úspěch v krajském kole.

Ve středu 26. 4. 2017 obhajovaly v konkurenci ostatních škol své soutěžní práce Anežka Papáčková z oktávy a Lydie Ceháková ze 4. ročníku.

Anežka soutěžila v oboru Matematika a statistika s prací Buněčné automaty, ve které se zabývala matematickým modelováním vzniku vzorů na zvířecí srsti. Porota ji ocenila prvním místem a práci doporučila k postupu do celostátního kola.

Lydie soutěžila v oboru Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie s prací Využití šifer ve výuce matematiky. Porotu velmi zaujala svou obhajobou, a třebaže její práce získala druhé - nepostupové - místo, doporučují ji k postupu do celostátního kola v jiném oboru a to Pedagogika.

Porota v obou oborech velmi vysoce hodnotila formální stránky předložených prací a také schopnost prezentovat svou práci.

Oběma ještě jednou gratuluji a děkuji za výbornou reprezentaci naší školy.

Jitka Mašková