Festival české a mezinárodní poezie

Studenti všech tříd napsali básničky na téma letošního 19. ročníku festivalu Dne poezie a  zájemci z řad veřejnosti si literární výtvory s obrázky  mohou přečíst na chodbách školy od 13. listopadu. Výstava s názvem Básničky na chodbě potrvá do 26. 11. 2017, prohlédněte si několik ilustračních fotografií

Oslavu festivalu poezie jsme podpořili nákupem deseti básnických sbírek do naší knihovny - najdete je v patře knihovny mezi novinkami.

V pondělí 13. listopadu se žáci vyšších ročníků zúčastní divadelního představení Petr a Lucie. Dramatizaci jednoho z nejslavnějších protiválečných děl 20. století připravilo i tentokrát pražské Divadlo Různých Jmen.

Ve středu 15. listopadu si nejmladší žáci z primy  své umělecké výtvory přednesou  v parku Lázní Aurora. Celé středeční dopoledne budou primánci  literárně tvořit a sportovat. Literárně sportovní program začne 2. vyučovací hodinu, v přírodě  bude zakončen opékáním uzenin a dalších pochoutek. Návrat do školy je plánován po 13. hodině.

Mgr. Jana Havlová

foto: ako