11. zasedání SPGT, 20. 3. 2018

Záchody
Investice do studentů
Výtah

1) Byla opětovně vznesena stížnost na neaktuálnost map v učebně zeměpisu. SPGT požaduje jejich výměnu, tak aby odpovídaly současnému geopolitickému stavu světa.

2) Dále byl znovu vznesen návrh na pořízení závěsů do učebny kvarty. SPGT ho opět schválil a na tomto požadavku trvá.

3) Ačkoliv se stav školních toalet značně zlepšil, stále je na čem pracovat a ani SPGT se nehodlá vzdát a nadále usiluje o jejich lepší stav.

4) Po úrodné diskuzi došel SPGT k závěru, že se reprezentace školy stává pro studenty nevýhodnou a ztrátovou. Parlamentu se nelíbí započítávání absence, finanční náročnost a slabá motivace žáků ze strany školy. Zazněla i slova kritiky, k chlubení se žáky na webu. Negativní postoj SPGT k současnému stavu byl stvrzen jednohlasným hlasováním.

5) Na závěr schůze byly vzneseny dotazy ohledně budoucího výtahu. SPGT se obává budoucí neprůchodnosti chodeb a kolizí studentů.

Přítomno 12/24
Zapsal: Oldřich Kučera
Termín další schůze je v jednání.