3. zasedání SPGT, 9. 10. 2018

2.      Fotografie na web
3.      Dotazy na vedení školy
4.      Speciální dny

[1] Prvním projednávaným bodem úterní schůze bylo zvonění, neboť se v závislosti na nezvonění škola rozdělila na dva tábory. Jedni chtěli ponechat školní režim bez zvonění, druzí zase s napětím očekávali opravu zvonku. Vzhledem k tomu, že většina parlamentu se zvoněním souhlasí, nebudeme žádat o jeho zrušení.

[2] Novou fotografkou SPGT byla zvolena Anna Marie Jirsová ze sexty. Její první úkol je jasný, dofotit portréty členů parlamentu, které naleznete na školních stránkách.

[3] Ve spletitých vodách studentských se začala zvedat touha po informacích. Co se stalo s Mlékem do škol? Kdo zastoupí paní učitelku Zelenou po odchodu na mateřskou dovolenou? Kdy se bude moci jezdit výtahem? Rozhodli jsem se to pro vás zjistit a byly nám poskytnuty následující informace:

a) Projekty Mléko do škol a Ovoce do škol letos nebudou, neboť máme status střední školy a byli jsme tudíž vyřazeni.
b) Třídní učitelkou sekundy se stane paní učitelka Malechová, na němčinu přijde nová vyučující z JH.
c) Výtah se bude kolaudovat na začátku listopadu a po úspěšné kolaudaci bude volně přístupný všem po celou dobu školy.

[4] Bylo odsouhlaseno, že si jako parlament vezmeme pod záštitu a ochranná křídla „speciální“ dny. Je tím myšlen Halloween day, Den v teplákách, Suit up day, Barevný týden a jiné.

Přítomno: 16/24
Zapsala: Markéta Fischerová