4. zasedání SPGT, 23. 10. 2018

2. Návrhy a stížnosti studentů
3. Halloween day
4. Edison

[1] V rámci prevence přišla paní učitelka Dufková s nabídkou projektu „Nenech to být“, který by dopomohl podchycení nebezpečných situací založením anonymní emailové schránky, kam by studenti mohli psát své stížnosti, problémy, upozornit na šikanu, atd.
Bližší informace dodáme po další schůzi SPGT, kde doprobereme, jestli souhlasíme a zjistíme, co přesně to pro studenty bude znamenat.

[2] Během 14 dní se nám sešla kopa návrhů a stížností. Od otázek na výtah po obaly na knihy v knihovně, rozbité projektory či cvičení z matematiky. Předseda SPGT se pokusí náměty předat vedení školy a zástupcům tříd pak bude sdělen výsledek.

[3] SPGT bude již tradičně pořádat Halloween day, tentokrát ve středu 31.10. Podrobné informace poskytli zástupci v jednotlivých třídách.

[4] Po zjištění, že v letošním školním roce bude zrušen projekt Edison se mezi studenty strhla vlna nevole. Parlament si domluvil schůzku s vedením školy a pokusí se zajistit co nejlepší řešení či zkusí Edison obnovit.

O všech projednávaných záležitostech vás budeme dále informovat.

Přítomno: 16/24
Zapsala: Markéta Fischerová