5. zasedání SPGT, 6. 11. 2018

(1)   Aktuální informace od vedení školy
(2)   Edison
(3)   Prohlídka půdních prostor a dar pro členy SPGT

1. V úterý nás na schůzi navštívila paní ředitelka a pan zástupce Matějka, abychom mohli vyřešit témata minulého parlamentního setkání a také za účelem informování nás o aktuálních aktivitách školy.

Přinášíme Vám tyto závěry:
a) Kolaudace výtahu a půdy proběhne 22.11.
b) Kino za Svatováclavský happening získávají třídy prima, sekunda a kvarta. Bližší informace naleznou na webových stránkách školy.
c) Cvičení z matematiky se pro všechny oktavány a čtvrťáky ani v příštích letech rušit nebude.
d) Vedení školy přislíbilo, že zařídí více míst k sezení na chodbě v přízemí.
e) Obaly na knížky v knihovně budou, až bude dostatek peněz, takže zatím ne.
f) Projektor v učebně matematiky dosluhuje a byl kvůli opravě odmontován. Nová lampa bude k dispozici až v polovině prosince, takže do té doby bude učebna bez projektoru.

2. Projekt EDISON neproběhne v letošním roce, aby mohly proběhnout změny v jeho průběhu a v budoucnu z něj měli studenti větší zážitek a přínos. Z toho důvodu byl odložen a naše škola se ho zúčastní až v září. S novými zeměmi, v novém kabátě. Pro třetí ročník a septimu budou navíc letos přichystány speciální anglické dny.

3. Během schůze obdrželi členové SPGT dárek od vedení školy – kus původního půdního trámu s upomínkovým logem školy a zápisník. Pak jsme navíc měli jedinečnou možnost podívat se na půdu.

Parlament z celého srdce děkuje!

Zapsala: Markéta Fischerová
Přítomno: 17/24
Příští schůze se koná 20.11.2018

foto: Anička, sexta (fotografka SPGT)

Přijímací zkoušky nanečisto

Sobota, 19. ledna 2019 od 8.00

Divadlo v aule pro I .- III.

28.1.2019 Divadlo v aule pro I. - III., (1.- 2. hod.), cena: 50 Kč/žák

Ředitelské volno

21.1.2019 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z důvodu celodenního semináře učitelů na téma Formativní hodnocení ředitelské volno pro všechny žáky

Odpoledne otevřených dveří