Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

 Profily učitelů

 Naši sponzoři

 Kontakt

NÁZEV ŠKOLY:
GYMNÁZIUM, TŘEBOŇ,
NA SADECH 308

Adresa školy:
Na Sadech 308, 379 26 Třeboň

Sekretariát:384 722 612
Ředitelna:384 722 315
Email:gymnaz@gymtrebon.cz

Zřizovatel: Jihočeský kraj,
U Zimního stadionu 1952/2,
370 76 České Budějovice

Novinky ze Studentského parlamentu

 NOVINKY SPGT

 
Možná se někomu může zdát, že studentský parlament není moc aktivní, ale opak je pravdou. Pravidelně se scházíme a přinášíme vám stručné shrnutí toho, co nás aktuálně zaměstnává.
 
1. Ve středu 16. ledna proběhl pod záštitou SPGT Teplákový den. Byť byl lehce narušen promítáním Hořícího keře, někteří studenti se i přes ostych jít do kina v teplákách zúčastnili.
 
2. Vedení školy uznalo naši žádost o zástěny mezi pisoáry na pánských WC jako oprávněnou a v dohledné době se budou realizovat.
 
3. Půda:
A) Na počítače ve Španělštině a Němčině se přihlásit na studentský účet stále nedá, přesný důvod není znám. Vedení školy se nebrání tomu, aby se starší studenti přihlašovali, jen u mladších se obává pouštění nevhodného obsahu.
 
B) Přijali jsme několik dotazů ohledně chybějících hodin v učebnách jazyků. Po debatě s panem Liškou jsme zjistili, že zbývající hodiny jsou již objednány, takže žádné strachy. V některých učebnách již i instalovány.
 
C) Předseda parlamentu ověřil funkčnost kohoutků na půdě a zjistil, že lahev jde opravdu napustit. Tudíž vše je v nejlepším pořádku.
 
4. Zástupci měli za úkol informovat ve svých třídách o Adopci na dálku. V nejbližší době se dostane do oběhu seznam, kam se každý, kdo se bude chtít připojit, může závazně zapsat.
 
 
Za váš SPGT,
Markéta Fischerová
POÚTSTČTSONE
                                          

Jsme partnerská škola
UNESCO

in support of UNESCOs 70th Anniversary Celebrations

Partneři školy

Jihočeský krajUnescoPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň