Novinky ze Studentského parlamentu

NOVINKY SPGT

Možná se někomu může zdát, že studentský parlament není moc aktivní, ale opak je pravdou. Pravidelně se scházíme a přinášíme vám stručné shrnutí toho, co nás aktuálně zaměstnává.

1. Ve středu 16. ledna proběhl pod záštitou SPGT Teplákový den. Byť byl lehce narušen promítáním Hořícího keře, někteří studenti se i přes ostych jít do kina v teplákách zúčastnili.

2. Vedení školy uznalo naši žádost o zástěny mezi pisoáry na pánských WC jako oprávněnou a v dohledné době se budou realizovat.

3. Půda:
A) Na počítače ve Španělštině a Němčině se přihlásit na studentský účet stále nedá, přesný důvod není znám. Vedení školy se nebrání tomu, aby se starší studenti přihlašovali, jen u mladších se obává pouštění nevhodného obsahu.

B) Přijali jsme několik dotazů ohledně chybějících hodin v učebnách jazyků. Po debatě s panem Liškou jsme zjistili, že zbývající hodiny jsou již objednány, takže žádné strachy. V některých učebnách již i instalovány.

C) Předseda parlamentu ověřil funkčnost kohoutků na půdě a zjistil, že lahev jde opravdu napustit. Tudíž vše je v nejlepším pořádku.

4. Zástupci měli za úkol informovat ve svých třídách o Adopci na dálku. V nejbližší době se dostane do oběhu seznam, kam se každý, kdo se bude chtít připojit, může závazně zapsat.

Za váš SPGT,
Markéta Fischerová