Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

 Profily učitelů

 Naši sponzoři

 Kontakt

NÁZEV ŠKOLY:
GYMNÁZIUM, TŘEBOŇ,
NA SADECH 308

Adresa školy:
Na Sadech 308, 379 26 Třeboň

Sekretariát:384 722 612
Ředitelna:384 722 315
Email:gymnaz@gymtrebon.cz

Zřizovatel: Jihočeský kraj,
U Zimního stadionu 1952/2,
370 76 České Budějovice

Novinky ze Studentského parlamentu

 NOVINKY SPGT

 
Možná se někomu může zdát, že studentský parlament není moc aktivní, ale opak je pravdou. Pravidelně se scházíme a přinášíme vám stručné shrnutí toho, co nás aktuálně zaměstnává.
 
1. Ve středu 16. ledna proběhl pod záštitou SPGT Teplákový den. Byť byl lehce narušen promítáním Hořícího keře, někteří studenti se i přes ostych jít do kina v teplákách zúčastnili.
 
2. Vedení školy uznalo naši žádost o zástěny mezi pisoáry na pánských WC jako oprávněnou a v dohledné době se budou realizovat.
 
3. Půda:
A) Na počítače ve Španělštině a Němčině se přihlásit na studentský účet stále nedá, přesný důvod není znám. Vedení školy se nebrání tomu, aby se starší studenti přihlašovali, jen u mladších se obává pouštění nevhodného obsahu.
 
B) Přijali jsme několik dotazů ohledně chybějících hodin v učebnách jazyků. Po debatě s panem Liškou jsme zjistili, že zbývající hodiny jsou již objednány, takže žádné strachy. V některých učebnách již i instalovány.
 
C) Předseda parlamentu ověřil funkčnost kohoutků na půdě a zjistil, že lahev jde opravdu napustit. Tudíž vše je v nejlepším pořádku.
 
4. Zástupci měli za úkol informovat ve svých třídách o Adopci na dálku. V nejbližší době se dostane do oběhu seznam, kam se každý, kdo se bude chtít připojit, může závazně zapsat.
 
 
Za váš SPGT,
Markéta Fischerová
POÚTSTČTSONE
                                          

 Provozní informace

Uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00

20.06.2019 uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00

Sportovní den

27.06.2019 sportovní den

Burza učebnic

Burza učebnic - 25.06.2019, 8-10.00 v přízemí školy

Jsme partnerská škola
UNESCO

in support of UNESCOs 70th Anniversary Celebrations

Partneři školy

Jihočeský krajUnescoPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň