9. zasedání SPGT, 12. 2. 2019

1. Aktuální problémy a stížnosti
2. Barevný týden
3. Možnost zapojení ostatních studentů do dění SPGT

[1] Během schůze byl opět prostor na návrhy a stížnosti studentů.

a) Počítač ve školním klubu opět nefunguje tak, jak by měl. Byl zjištěn problém s přihlašováním, který byl nedávno odstraněn a teď se objevil znova. Vše to následně bylo prokonzultováno s paní učitelkou Kubínovou, která se pokusí zajistit nápravu. (Děkujeme.)
Stejný postup budeme aplikovat i při řešení rozbitého zvuku v učebnách českého jazyka.

b) Na návrh jedné studentky ze septimy projednával parlament možnost jiných projektových dnů a akcí, jejichž realizaci avšak zatím neplánuje, neboť o ně nebyl projeven dostatečný zájem.

[2] Aktuálně probíhá na škole pod záštitou SPGT Barevný týden. Z účasti však můžeme usoudit, že bude dobré příště zapracovat na lepší propagaci.

[3] Na nástěnce parlamentu (vlevo vedle dveří do ředitelny) přibyl nový kalendář, kde můžete sledovat akce SPGT a papír, kam může každý napsat nějakou připomínku či dotaz. Neostýchejte se a využijte možnost zapojení se!

Zapsala: Markéta Fischerová
Přítomno: 16/24