12. zasedání SPGT, 2. 4. 2019

2.      Školní pojistka
3.      Společenské hry
4.      Aktuální dění

[1] Během úterní schůze jsme debatovali o možnosti vzniku stanov SPGT. Po jejich sepsání bychom mohli v budoucnu lépe korigovat naše fungování a mít přesnější řád a jasnější pravidla, což by vedlo k usnadnění činnosti. Návrh vzešel z úst předsedy a byly probrány jeho klady a zápory.

[2] Dalším bodem programu byla školní pojistka. Několik studentů totiž zajímalo, na co vše se vztahuje či při jaké příležitosti je možné ji čerpat.

[3] Byla odhalena poptávka po přespání ve škole s tematickým hraním deskových her, avšak zatím nebyl nalezen vhodný pořadatel. Dokud ho neseženeme, musíme si vystačit s již existujícím kroužkem společenských her.

[4] I na této schůzi se urodilo několik přání, stížností či problémů studentů.

a) Z technických nedostatků se jmenovitě řešila nefunkčnost světla na dolních WC. – Sdělíme kompetentní osobě a zřídíme nápravu.
b) Byli jsme informováni o kauze ztráty klíčů od tělocvičny.
c) Starší studenti vedli debatu se studenty mladšími, hlavně o možnosti vysokoškolského studia či o jazykových zkouškách.

Zapsala: Markéta Fischerová
Přítomno: 17/24
Termín další schůze bude ještě upřesněn.