Majáles 2019

Neoficiálními vítězi letošního ročníku Majálesu jsou všichni zúčastnění: skvělí třeťáci, kteří se s nadšením ujali jeho organizace a samozřejmě i dvě království - Padouši a Hrdinové.

Oficiálně máme vítěze jednoho:

1. místo: HEROES: sexta, kvinta, kvarta, prima

2. místo: VILLAINS: septima, prvák, druhák, tercie, sekunda

Král a královna jsou z letošní kvarty.

Naprosto všem zúčastněným musíme poděkovat za nadšení, fantazii a invenci, se kterou přistoupili k oslavě letošní studentské slavnosti Majáles 2019. Je vidět, že gymnazisté mají smysl pro humor a studentskou recesi a umí se hezky radovat ze života. Škoda jen, že se k nim i letos nepřidaly ostatní třeboňské střední školy, určitě by si to s námi také užili. Snad příští rok - ať žije Majáles 2020!

ako

foto: AKo, LKo, IAh

Ještě netuší, že zvítězíHrdinové z primyProstor Tyršova stadionu, ideální zázemí pro MajálesLetošní skvělí moderátořiPrezentace HrdinůHrdinové všedního dnePrezentace PadouchůTradiční soutěžení obou královstvíVelké nasazeníPaní ředitelkaPorota - zleva Anna Kohoutová, Petr Werner, Jindřich Fischer, Tereza Maříková a Milan LiškaJedno ze dvou nejlepších královstvíJedno ze dvou nejlepších královstvíSpeciální cena za masky možných budoucích studentů, dětí třídní učitelky primánkůCena za nejlepší maskuKrál a královna letošního Majálesu

Ředitelské volno 20.- 21.5. 2019

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z organizačních důvodů (ústní maturitní zkoušky) ředitelské volno pro všechny žáky na pondělí a úterý 20. a 21. května 2019. Žáci v tyto dny nemají nárok na dotovanou stravu ve školní jídelně.

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.

Ústní maturitní zkoušky

Od pondělí 20. 05. 2019 do pátku 24. 5. 2019 proběhnou ústní maturitní zkoušky oktávy a 4. ročníku.