Novinky z knihovny

Novinky z knihovny

S novým školním rokem zahájila výpůjční činnost i žákovská knihovna. Knihy se půjčují podle rozpisu v odpoledních hodinách, vyhledat a zamluvit si knihu můžete o každé velké přestávce. Od příštího týdne každé úterý od 14.10 bude knihovna k dispozici knihovnickému kroužku, do kterého srdečně zveme všechny pilné čtenáře a zájemce o hezké knihy.

Během letních prázdnin se v policích objevily nové knihy. Novinkou je kniha pohádek od našeho bývalého kolegy Martina Rosochy. Po loňské premiéře Pohádek o vláčcích a mašinkách nakladatelství Euromedia Group vydalo nádherně ilustrovanou knihu pohádek s názvem Pohádky o vzducholodích, kterou nám do knihovny věnoval sám autor. Martine, děkujeme za krásný dárek!

A na závěr jedno důležité upozornění. Žádáme studenty, aby nejpozději do středy příštího týdne (11.9.) vrátili všechny knihy, které si vypůjčili v loňském školním roce. Na knihy čekají další zájemci!

Na setkání v knihovně se těší

Zdeněk Kučera  (foto, text)