4. zasedání SPGT, 12. 11. 2019

4. zápis ze zasedání SPGT
12.11. 2019
a) hodnocení teplákového dne
b) stížnosti ohledně ekologické přednášky dne 14. 10.
c) projednávání podoby dalších tématických dnů

I přes netradičně pozdní začátek nejčerstvějšího zasedání SPGT, způsobený velmi širokou účastí na dějepisné olympiádě se nás opět sešel velice pěkný počet a jako vždy jsme měli celkem napilno:

a) Samozřejmě jako u všech tématických dní jsme zhodnocovali průběh teplákového dne, který se konal v úterý 12.11. Po administrativní stránce byl den určitě propagován dobře, plakáty visely včas a na viditelných místech. Poměrně pěkný ohlas jsme zaznamenali především u žáků nižšího gymnázia.

b) Vrátili jsme se k neblahým událostem z pondělí 14. října. Z více tříd jsme obdrželi několik celkem vážných stížností na ekologickou přednášku v aule. Všechny stížnosti jsme samozřejmě vzali na vědomí a budeme je co nejdříve prezentovat vedení školy.

c) Co se týče dalších tématických dnů, tak následující 2 měsíce budou spíše takovým hluchým místem. Na další dny pod záštitou SPGT se můžete těšit od konce ledna.

Přítomno: 14/24

Sepsal: Petr Večeř