Seminář pro učitele

Vyhledávaný a populární lektor, spisovatel, učitel a školní psycholog Robert Čapek seznámil se svou vzdělávací filosofií učitele našeho gymnázia. Jeho kniha Líný učitel před lety rozbouřila vody konzervartivních školních metodiků a i my jsme se pokusili inspirovat něčím novým. V pondělí 6. ledna se to rozhodně podařilo, přestože si museli někteří žáci stýskat nad tím, že musí mít o den delší zimní prázdniny a čerpat kvůli tomu ředitelské volno. Věřte nám, milí žáci, že díky tomu k Vám do třídy budou chodit učitelé občerstvení o nové poznatky v přístupu ke sdělování nových poznatků, že jim bude i nadále záležet na maximálně pozitivním klimatu třídy, že se budou snažit o pozitivní motivace k Vašemu vzdělávání, stejně jako o pestrou výuku a spravedlivé hodnocení výsledků Vašeho vzdělávání.

text a foto: ako