6. zasedání SPGT 28. 1. 2020

1. Ustanovení nového koordinátora SPGT
2. Projekt EDISON
3. Možná přednáška

1. Tímto si dovolujeme oznámit, že uvolněné místo administrátora SPGT, které zůstalo po odchodu paní Holubové neobsazeno, dnešním dnem zaujal pan Pražák. Děkujeme panu učiteli, že vyslyšel naše přání a ujal se tohoto úkolu a obětoval tak část svého volného času.
  2. Edisonovský týden se již kvapně blíží, a to nám samozřejmě nemohlo uniknout. Bude opět potřeba přidělit jednotlivým hostům mateřské třídy a zajistit jim občerstvení. Určitě kontaktujeme vedení školy a informace co nejrychleji zprostředkujeme žákům.
  3. Vzhledem k naší snaze nejen o zlepšení studentského života na škole, ale i o všeobecný rozvoj studentů, jsme diskutovali o uspořádání přednášky, týkající se volnočasových aktivit, které by středoškoláky nějakým způsobem edukovaly a pozitivně stimulovaly jejich dovednosti. Návrh na uspořádání takovéto aktivity bude prezentována vedení školy.

Přítomno: 18/24

Sepsal: Petr Večeř