Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

 Profily učitelů

 Naši sponzoři

 Kontakt

NÁZEV ŠKOLY:
GYMNÁZIUM, TŘEBOŇ,
NA SADECH 308

Adresa školy:
Na Sadech 308, 379 26 Třeboň

Sekretariát:384 722 612
Ředitelna:384 722 315
Email:gymnaz@gymtrebon.cz

Zřizovatel: Jihočeský kraj,
U Zimního stadionu 1952/2,
370 76 České Budějovice

Škola až do odvolání uzavřena

S ohledem na nařízení vlády z úterý 10. března 2020 ohlašuje i třeboňské gymnázim do odvolání uzavření budovy a přerušení výuky. Nouzový stav je vyhlášen v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě.

Počínaje středou 11. března bude chod školy udržován jen jako provozní, výuka probíhat nebude a přítomnost žáků v budově za tímto účelem bude zakázána. Pouze ve výjimečných případech bude možné vystavovat různá potvrzení v sekretariátu školy, provozní zaměstnanci i vedení školy budou k dispozici.

Rušíme tímto i druhý lyžařský kurz v příštím týdnu pro sextu a 2. ročník. Právě probíhající kurz v Janských Lázních podle všeho dokončíme, vše probíhá v klidu a v ideálních podmínkách.

Žákům doporučuji maximálně využít volných dnů pro samostudium, učitelé s nimi budou kooperovat on-line protřednictvím e-mailových adres jednotlivých tříd, popř. dle domluvy jinak (maturitní ročníky plánují videokonference).

Přeji nám všem, aby se veškerá opatření na všech úrovních ukázala jako užitečná, situace se stabilizovala a všechno dobře dopadlo. Jsem si jistá, že jde o správné opatření, díky kterému se povede rozložit epidemii v čase a umožnit tak zdravotním zařízením situaci zvládnout. Myslete více než kdy jindy na zdravý životní styl, zdravě jezte, choďte na procházky, hodně spěte, zodpovědně se sami vzdělávejte a vyhýbejte se hromadným akcím. Buďte ohleduplní jeden k druhému a chraňte starší generaci.

Sledujte průběžně webové stránky školy, kde budeme o dalším vývoji situace informovat.

Děkuji za pochopení,

Anna Kohoutová

 

POÚTSTČTSONE
                                          

 Provozní informace

Velikonoční prázdniny

Velikonoční prázdniny 9.04.2020

Jsme partnerská škola
UNESCO

in support of UNESCOs 70th Anniversary Celebrations

Partneři školy

Jihočeský krajUnescoPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň