Krásné prázdniny i dovolenou!

Uplynulé měsíce v nebývalé míře prověřili naše nadšení pro poctivou práci i studium. Všichni jsme museli více než kdy jindy prokázat vysokou míru osobní odpovědnosti za to, co děláme. Dovolte mi, abych pogratulovala žákům k jejich výsledkům a popřála jim co nejnaplněnější prázdniny. Učitelům děkuji za neutuchající nadšení, důslednost a profesionalitu v plnění učitelských povinností v prezenční i distanční výuce, tentokrát opravdu upřímně děkuji za dělnou spolupráci a podporu i všem rodičům.

Těšte se na nový školní rok 2020/2021, který pro Vás už nyní začínáme připravovat!

Srdečně a s úctou,

Anna Kohoutová

Na fotce chybí:

za učitele: Hana Bušková, Peter Dunn, Šimon Heller a Vilém Roženský

za provozní zaměstnance: Milan Liška, Ivana Komendová, Martina Králíková a Pavlína Šramčíková