Čtenářský a knihovnický kroužek

Zveme všechny zájemce a milovníky literatury a četby na první setkání členů nově koncipovaného Čtenářského a knihovnického kroužku, který se poprvé sejde ve školní knihovně v úterý 8. září 2020 ve 14:00.

Zájemci se mohou hlásit kdykoliv v kabinetu u Mgr. Lucie Mylerové Paurové (2. patro), která kroužek nově povede.

Věnovat se budeme aktualizaci školní knihovny, propagaci čtení mezi spolužáky, zorganizujeme literární čtení s opravdovými spisovateli, okusíme něco z mediální výchovy. Ale hlavně se budeme zabývat dobrými knihami!

Zápisné na celý školní rok 2020/2021 činí 150,- Kč a platí pro všechny gymnaziální zájmové kroužky. Kdo již tento poplatek zaplatil, nahlásí pouze informaci, v rámci jakého kroužku tak učinil.

Zázemím pro Čtenářský a knihovnický kroužek bude samozřejmě naše krásná knihovna!

Na práci s Vámi se těší

Mgr. Lucie Mylerová Paurová

4. září 2020

Jarní prázdniny 1. - 5. března 2021