Staré české báje a pověsti se sekundou

Po roce distančního vzdělávání už nám všem moc chybí kultura a setkávání i s jinými třídami. Proto jsme uvítali ozvláštnění výuky.

Třída sekunda nás pozvala na výstavu. Ale nebyla to ledajaká výstava! Vše se uskutečnilo v online prostoru a prohlídka zpracovaných plakátů, na kterých byly znázorněny nejznámější staré české pověsti, byla komentovaná. Celou hodinu jsme si užili a něco se i přiučili. Hlavně to, že lidé jsou pořád stejní. Na závěr jsme si všichni udělali na Kahootu společný kvíz, který si účinkující připravili a vycházel z představených příběhů.

Na oplátku jsme sekundu pozvali na rozhlasové hry z Kytice. Všichni se moc těšíme.

Text: žáci primy

JĎo

On-line schůzky rodičů a konzultační odpoledne

V úterý 20. dubna 2020 organizujeme od 16:30 do 17:00 společnou on-line schůzku rodičů po třídách, od 17:00 do 18:30 pak konzultační odpoledne. Možnost přihlášení zveřejníme v průběhu tohoto týdne.