Školní kolekce oblečení- vítězné logo

Výsledky hlasování - vítězné logo

Motiv 1: 58 hlasů

Motiv 2: 68 hlasů

Motiv 3: 64 hlasů

Hlasování ukončeno, čekejte na otevření speciálního e-shopu s oblečením a doplňky, které bude zdobit vítězné logo.

Milí naši žáci,

Váš návrat do školy z distanční výuky se blíží a my jsme si pro Vás připravili nejedno překvapení. Za účelem budování hrdosti na svou školu a vzájemné sounáležitosti jsme se rozhodli nabídnout Vám v pravidelných intervalech (pravděpodobně jednou za čtvrtletí) možnost využít unikátní e-shop s oblečením a doplňky s naším novým logem, které vzniká právě za tímto účelem. Všechny produkty budou k dispozici v pěti barvách a bude na nich logo, které máte právě teď možnost zvolit a hlasovat pro něj. Hlasujte prosím dle svého cítění, vítězné logo se v dohledné době objeví na unikátní kolekci, o jejíž existenci a umístění Vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek. Zdůrazňujeme, že zakoupení není pro nikoho povinné - záleží na každém z Vás, na každé třídě, na každém týmu, jestli si něco vybere.

Těšit se můžete na různé typy mikin, triček, na tepláky, kraťasy, batohy, tašky nebo čepice. Ceny budou příznivé, kvalita určitě dostačující.

Hlasovat o logu můžete zde do konce příštího týdne.

Adopce na dálku - 1. on-line semináře

Ve dnech 12. 5. a 13. 5. 2021 probíhají on-line semináře o adopci na dálku z Centra Narovinu pro třídy primu, sekundu a 1. ročník.

Prezenční výuka pro primu a sekundu

V týdnu od 17. května 2021 se prezenční výuky zúčastní prima a sekunda. Ostatní ročníky pokračují ve výuce distanční.

Didaktické testy MZ 24. - 26. 5. 2021

Termíny didaktických testů pro maturitní ročníky

Ředitelské volno 1.- 3. 6. 2021

Na základě §24, odst. 2 ŠZ budou žáci z důvodu nutnosti zajištění hladkého průběhu ústní části maturitních zkoušek čerpat v uvedených dnech ředitelské volno.