Poslední zvonění 2021

V pátek 14. května 2021 si všichni maturanti převzali závěrečné vysvědčení. Protože se v letošním výjimečném roce nemohli pořádat žádné společenské akce, byli oktaváni i 4. ročník ochuzeni o svůj maturitní ples, stejně jako např. o klasické rozverné "poslední zvonění". Slavnostní chvíli jsme jim alespoň trošku chtěli vynahradit, a tak jsme pro ně na školním dvoře uspořádali slavnostní akt - dopřáli jsme jim promenádu po červeném koberci, v případě oktávy i ošerpování. Nechybělo ani opravdu poslední zvonění, kterého se tradičně na starodávný školní zvon ujal pan školník Milan Liška. Všechny maturanty nyní čekají dlouho očekávané maturitní zkoušky - přejeme jim v tomto náročném čase hodně studijního naplnění a spokojenosti a budeme doufat, že všichni úspěšně završí studium na našem gymnáziu.

Anna Kohoutová

foto - ako, šot