Radost na červen

Milí studenti, kolegové, rodiče i přátelé třeboňského gymnázia,

již týden jsou naši studenti všichni ve škole. Někteří jste se na školu těšili, někteří z Vás se obávali a další z vás nad tím možná ani nepřemýšleli a prostě do školy začali chodit. V každém případě nástup do školy ovlivnil opět ve velkém život každého z Vás, nejen Vás studentů, ale i vašich rodičů a pedagogů. Všem proto posílám v příloze ke stažení kalendář na červen. Je zaměřen na prožívání radosti, vděčnosti a projevování laskavosti. Je tam spoustu konkrétních inspirativních nápadů, jak se posunout k pozitivnímu přístupu k životu, ke spokojenosti a radosti a tu potřebujeme všichni na konci letošního školního roku v maximální možné míře. Zároveň držím palce našim maturantům k úspěšnému vykonání ústních maturitních zkoušek.

Na začátku června budu ve škole v pátek 4.6., pondělí 7.6. a pátek 11.6. Těším se na Vás a přeji radostný červen 2021!

Lucie Doležalová, školní psycholožka

Burza učebnic 2021

Burza učebnic v pondělí 28.6. 2021 od 8:00 do 10:00 v přízemí školy.

Schůzka rodičů a žáků budoucí primy

V pondělí 28. června 2021 od 15:30

Schůzka rodičů a žáků budoucího 1. ročníku

V pátek 25. června 2021 od 15:30