Předávání maturitních vysvědčení 2021

Ve čtvrtek 10. června 2021 proběhlo na nádvoří třeboňského zámku a v jeho Schwarzenberském sále slavnostní předávání maturitních vysvědčení, kterého se zúčastnila i místostarostka města Třebone Jana Grammetbauerová a předseda SRGT Jindřich Fischer. V krásném prostředí malého nádvoří Státního zámku v Třeboni a kvůli změně počasí i v honosném Schwarzenberském sále se díky laskavosti jeho kastelána a našeho bývalého absolventa Víta Pávka kromě vedení školy a učitelů sešli rodiče a přátelé absolventů 4. ročníku a oktávy a díky pečlivé organizaci třídních učitelů Petra Kopečka a Ivany Kubínové zažili krásnou a vřelou atmosféru tradičního slavnostního aktu. Punc výjimečnosti dodaly akci vystoupení hudebního uskupení našich učitelů Jany a Vojtěcha Ouškových, absolventek oktávy Evy Kreglové a Michaely Beníškové, radost úspěšným absolventům udělal i dárek v podobě 2 lístků na koncert jubilejního 30. ročníku hudebního festivalu Okolo Třeboně. Celkem 96 vstupenek v hodnotě 16 tisíc Kč jim daroval ředitel festivalu Pavel Barnáš jako výraz obdivu za to, jak složité období mají letošní maturanti kvůi pandemii za sebou a jak úspěšně maturitní zkoušky zvládli.

Přejeme všem absolventům naplněné prázdniny, úspěšné další studium a šťastný profesní i osobní život.

Anna Kohoutová

Fotografie budeme průběžné doplňovat.

Absolventi 4. ročníkuAbsolventi oktávy