Zhodnocení spolupráce s gymnáziem

Minulý týden se do výuky zapojil německý rodilý mluvčí a online lektor Klaus Bemmann.
Děkujeme za milé zhodnocení spolupráce a těšíme se na případná další setkávání.

Dovoluji si Vám zaslat krátké shrnutí svého působení na Vašem Gymnáziu v době od 4. do 8. 10. 2021.
Jakmile jsem vstoupil do budovy, velmi mě zaujal její architektonický styl a výborný stav.
Tento dojem přetrvával i během prohlídky budovy, kterou zorganizoval kolektiv učitelů německého jazyka.
Celý organizační proces byl výborně zorganizován; změny, které bylo nutné provést v krátkém čase, byly řešeny pružně a velmi profesionálně.
Celkově zde panovala velmi příjemná atmosféra, což se projevilo i při výuce se studenty.
Velmi mě potěšilo, že spolupráce v jednotlivých třídách byla velmi otevřená a aktivní.
Po celou dobu pobytu v Třeboni jsem se cítil velmi příjemně a doufám, že Gymnáziu a zejména studentům byla výuka přínosem.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za podporu, vstřícnost a spolupráci a popřát Vám, abyste byli i nadále zdraví, úspěšní a aby Vás to na Gymnáziu stále bavilo.
Klaus Bemmann"

Text: Jarmila Ďoubalová, 12. 10. 2021

Schůzka rodičů pro 1.4

19. října 2021 od 16:30 v učebně biologie v přízemí informativní schůzka rodičů s vedením školy a učiteli

Podzimní prázdniny

27. a 29. 10. podzimní prázdniny, 28. 10. státní svátek

Moderní společenské hry 19. 10.

Od 13.15 hodin, učebna dějepisu.