Knižní novinky-prosinec 2021

Nové knihy v žákovské knihovně

Nové knihy se do žákovské knihovny nakupují průběžně po celý školní rok. Knižní fond se rozšiřuje i o darované knihy sympatizantů našeho gymnázia. Minulý měsíc darovala knihovně hodnotné knihy naše bývalá kolegyně a učitelka českého jazyka Ludmila Císařová, které bychom chtěli alespoň na dálku za předvánoční nadílku moc poděkovat.

Advent je příležitostí k výběru vhodného dárku pro naše blízké. Hezkou a zajímavou knihou určitě své rodinné příslušníky a kamarády potěšíte. Můžete se inspirovat ve školní knihovně, stačí zajít do 1.patra.

S blížícími se Vánocemi jsme nakoupili i odbornou literaturu.  K oblíbeným titulům patří Myšlenkové mapy, Slepé skvrny od Daniela Prokopa, Freudova Psychopatologie nebo Kniha proměn. Využijte času sváteční pohody a prázdnin k četbě nejen pro radost, ale i poučení. Hezký advent!

Text a foto: Zdeněk Kučera